..Üniversitelinin Sesi Burada Başka Çıkıyor..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Üniversitelinin Sesi Burada Başka Çıkıyor..

...www.bizuniversiteliyiz.tr.cx...

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KGB Archiver bu program süper sıkıştırma yapıyor neden yaygınlaşmamış anlamadım

YazarMesaj
KIYISAL
Avukat
Avukat
KIYISAL

Erkek
Üniversite : ç.ü iibf_işletme

KGB Archiver bu program süper sıkıştırma yapıyor neden yaygınlaşmamış anlamadım Empty
MesajKonu: KGB Archiver bu program süper sıkıştırma yapıyor neden yaygınlaşmamış anlamadım   KGB Archiver bu program süper sıkıştırma yapıyor neden yaygınlaşmamış anlamadım Icon_minitimePtsi 24 Mart 2008 - 15:11

Arkadaşlar ben bu programı uzun zamandır biliyorum ve bu program nasıl yaygınlaşmamış hiç anlamadım belki sıkıştırma ve açma işlemleri çok uzun sürebilir ama bu yaptığımız upload veya download sürelerine denk gelmiyomu zaten benim verdiğim aşşağıdaki linkte örneğin office 2007 ve KGB Archiver programı var ve office 2007 dosyası 430 mb ama sadece bu sıkıştırmayla 1,5 mb inanılcak gibi değil şimdi 430 mb saatlerce upload etmek mi akıllıca yoksa bu programla bi kaç saatte sıkıştırıp 5 dakika da upload etmek mi bide olayın öbür yanı olan download olayı ben açıkçası 430 mb tı indirmek yerine 1,5 mb indirip 3-4 saatte açmayı seçerim mantıklı değilmi sizcede belki sıkıştırma yaparken sisteminizi kasabilir ama açma olayında hiç kasmıyo yorumlarınızı bekliyorum sizce bi dosyayı saatlerce upload etmekmi veya download etmekmi mantıklı yoksa bi dosyayı bu kadar az boyutlara saatlerce sürsede sıkıştırıp dakikalar içinde indirip bi kaç saatte açmakmı mantıklı ?

Programı denemek isteyen:http://rapidshare.com/files/60662411/office_1_5Mb.rar.html

Dosya içeriğinde 430 mb lık office 2007 1,5 mb olarak ve KGB Archiver yer almaktadır

Bir teşekkür yeTERR :.. cheers Basketball

KGB Archiver bu program süper sıkıştırma yapıyor neden yaygınlaşmamış anlamadım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2000 tane FULL program
» 10.000 tane full program crackleri de dahil