..Üniversitelinin Sesi Burada Başka Çıkıyor..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Üniversitelinin Sesi Burada Başka Çıkıyor..

...www.bizuniversiteliyiz.tr.cx...

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

E-Kitap Arşivi 1500 Kitap Tasnif edilmiş İsimler Düzeltilmiş-E-Kitap 2007 Son Nokta

YazarMesaj
KIYISAL
Avukat
Avukat
KIYISAL

Erkek
Üniversite : ç.ü iibf_işletme

E-Kitap Arşivi 1500 Kitap Tasnif edilmiş İsimler Düzeltilmiş-E-Kitap 2007 Son Nokta Empty
MesajKonu: E-Kitap Arşivi 1500 Kitap Tasnif edilmiş İsimler Düzeltilmiş-E-Kitap 2007 Son Nokta   E-Kitap Arşivi 1500 Kitap Tasnif edilmiş İsimler Düzeltilmiş-E-Kitap 2007 Son Nokta Icon_minitimePaz 23 Mart 2008 - 22:37

Evet arkadaşlar öncelikli olarak bu e-book işi başlamadan önce kitap okumaktan nefret ederdim ancak zamanla e-book’ları internette çeşitli sitelerden indirmeye başladıktan sonra bu iş bayağı hobi olarak yaşantıma girdi şimdi hergün bir kitap bitiriyorum nerdeyse ve arşivimde gerçekten inanılmaz noktalara erişti.
Arşivimin diğer arşivlerden artıları neler?
1) Diğer arşivci arkadaşların arşivlerindeki en büyük sıkıntı kimi zaman yazarlarının kimi zamansa kitap isimlerinin kısaltılması sebebiyle bulunması inanılmaz zor idi.Ben tüm kitap isimleri 3-4 aylık emekle kitap yazarı-kitap ismi şeklinde Türkçe karakterlere uygun olarak düzenledim.Ve farklı kitaplara sahip yazarları klasör klasör düzenledim.Onları da genel katagorilere göre arşivledim.Yani kitap ararken işkence çekmek yok.
2) Listemde tüm kitapların uzantıları yer almakta bu uzantılar yardımıyla sizin için uygun okuma programını tercih edebilirsiniz zaten forumda değerli arkadaşlarımızın bu konuyla ilgili sabitlenmiş konusu mevcut.
3) Bu arşivdeki e-booklar tarafımdan tek tek virüs taramasından geçirilmiş ve bilgisayarınıza hiçbir sıkıntı getirmemesi açısından tarafımdan kontrol edilmiştir.
4) Bu konuda profosyenel olan yaklaşık 10 forum sitesi ve e-book sitesi arasında download karmaşası arasında kalmadan sadece benim verdiğim 14 linke tıklayarak.Yaklaşık 1500 adet kitaba sahip olacaksınız.
Öncelikle herkese iyi okumalar temennilerimi iletiyorum. Yalnızca bir teşekkür bu emeğimin karşılığı ve üst sıralarda kalarak diğer kitap dostlarına yardımcı olması açısından yeterli olacaktır.İyi dinlenceler…Hayırlı Yıllar…
Arşivdeki kitaplarımın tüm listesi Excel formatında ekteki listede bulunmaktadır.İnterneti yavaş olan kullanıcılar bu liste yardımıyla çekecekleri katagorileri daha kolay bulabilirler…

Bir teşekkür yeter...!

Tüm Liste http://rapidshare.com/files/79784949/List_E_Kitapp.xls

E-Kitap Arşivi 1500 Kitap Tasnif edilmiş İsimler Düzeltilmiş-E-Kitap 2007 Son Nokta
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Polisiye-Macera Serisi (217 Kitap) 100 MB Tek Part
» Klasik Kitaplar Serisi 165 Kitap Dosya Boyutu 38 MB
» Siyasi Dini Kitaplar Serisi 105 Kitap Dosya Boyutu 28 MB